Vrtići grada Siska svom gradu za rođendan

Slavilo se na šetnici. Djeca dječjih vrtića grada Siska, Sisak Stari i Sisak Novi, radosno su i zajedno prigodnim programom čestitali Dan grada i blagdan svetog Kvirina. Pregršt glazbenih točaka, postavljeni štandovi s rukotvorinama i projekima odgajatelja samo su djelić od predviđenog programa. Nastupili su: dječji zbor Kosjenka, Folklorna igraonica Maslačak i Tratinčica, Engleska igraonica, Folklorna igraonica DV Sisak Stari te skupina Medvjedići pod vodstvom Martine Malović i Ane Valentić uniformama mornara koreografijom i izgledom su najavili nadolazeće ljeto. Vrhunac zbivanja odvijao se u likovnoj radionici DV Sisak Stari te u likovnoj koloniji DV Sisak Novi pod nazivom “Striegel u nama”.

dan vrtica16 dan vrtica1 dan vrtica2 dan vrtica3 dan vrtica4 dan vrtica5 dan vrtica6 dan vrtica7 dan vrtica8 dan vrtica9 dan vrtica10 dan vrtica11 dan vrtica12 dan vrtica13 dan vrtica14 dan vrtica15