Volonterski kamp održan unatoč kiši

Unatoč kiši najavljena akcija Volonterskog kampa u Dječjem vrtiću Sisak Novi je u potpunosti uspjela. Oko 200-njak volontera predvođeni pokroviteljicom akcije gradonačelnicom Kristinom Ikić Baniček i organizatorima djelatnicima Dječjeg vrtića Sisak Novi te ravnateljicom Ljubicom Ivšić odradili su akciju Zelene čistke te realizirali sve planirano. Očišćeno je dvorište vrtića, kanali, dio šume te staza od jezerca do Gradske tržnice Caprag. Osim djelatnika vrtića akciju su podržali i djelatnici i ravnatelji gradskih ustanova te direktori trgovačkih društava, udruge, Crveni križ, učenici srednjih sisačkih škola, članovi Udruge dragovoljaca Domovinskog rata, BKUD „NUR“, GI Sisak, roditelji i građani Capraga. Volonterski kamp je održan u izuzetno pozitivnom ozračju, uz pratnju glazbe s razglasa, pjesmu uz gitare i ples, a na kraju je poslužen grah kojeg su skuhali kuhari Dječjeg vrtića Sisak Novi. Ravnateljica DV Sisak Novi Ljubica Ivšić zahvalila se svima koji su se odazvali akciji i učinili okružje vrtića ljepšim i sigurnim za djecu.

kamp1 kamp2 kamp3 kamp4 kamp5 kamp6 kamp7 kamp8 kamp9 kamp10 kamp11 kamp12 kamp13 kamp14 kamp15 kamp16 kamp17 kamp18 kamp19 kamp20 kamp21 kamp22 kamp23