Vatrogasna vježba u objektu Tratinčica

Kako se gasi požar, zašto se ne treba igrati sa šibicama te kako se ponašati ako do požara dođe, sve su to danas naučili djeca Dječjeg vrtića Sisak Novi u objektu Tratinčica. Vatrogasci Javne vatrogasne postrojbe grada Siska izveli su vježbu evakuacija, spašavanje i gašenje požara što je oduševilo mališane osam vrtićkih skupina. Cilj vježbe bio je simulacijom događaj učiniti stvarnim sa svrhom da se u slučaju stvarnog požara smanji strah od panike i spriječe ili smanje na najmanju razinu moguće ozljede. Nakon vatrogasaca, priliku da gase požar dobila su i djeca koja su na kraju u znak zahvalnosti otpjevali pjesmu o vatrogascima.

vjezba2vjezba3 vjezba4 vjezba5 vjezba6 vjezba7 vjezba8 vjezba9 vjezba10 vjezba11 vjezba12 vjezba13 vjezba14 vjezba21 vjezba20 vjezba19 vjezba18 vjezba17 vjezba16 vjezba15vjezba1