Vatrogasci DVD-a Mladost educirali djecu Maslačka i Radosti o požaru

Djeca iz Maslačka i Radosti danas su imali vrlo edukativno jutro. U goste su im došli vatrogasci DVD “Mladost” Sisak kako bi mališanima pokazali što sve rade vatrogasci i čime se služe u gašenju požara. Predsjednik Vatrogasne zajednice grada Siska i DVD Mladost Ivica Šolaja, stručni suradnik Veljko Đurić i članica DVD Mladost Ivana Radman, djeci su prvo pokazali edukativni film, a potom su sve prezentirali u praksi. Vatrogasci su izazvali požar koji su spretne odgajateljice brzo ugasile. Slijedilo je razgledavanje vatrogasnih vozila i opreme te izvođenje vježbi za početnike u vatrogastvu. Članovi DVD-a Mladost na kraju su mališane počastili slatkišima.

vatrogasci10 vatrogasci1 vatrogasci2 vatrogasci3 vatrogasci4 vatrogasci5 vatrogasci6 vatrogasci7 vatrogasci8 vatrogasci9

vatrogasci20 vatrogasci11 vatrogasci12 vatrogasci13 vatrogasci14 vatrogasci15 vatrogasci16 vatrogasci17 vatrogasci18 vatrogasci19

vatrogasci34 vatrogasci21 vatrogasci22 vatrogasci23 vatrogasci24 vatrogasci25 vatrogasci26 vatrogasci27 vatrogasci28 vatrogasci29 vatrogasci30 vatrogasci31 vatrogasci33