Trenutno pregledavate Uprizorena predstava Maca Papučarica za dobrodošlicu u vrtić

Uprizorena predstava Maca Papučarica za dobrodošlicu u vrtić

Odgajatelji DV Sisak Novi posebno su se potrudili za stvaranje vesele atmosfere prvog dana vrtića za 140 novoupisane djece. Da bi prvi dan ostao u pamćenju po smijehu, pobrinule su se odgajateljice animatorice Senka Kapelec i Ivanka Rođak koje su pripremile predstavu Maca Papučarica. U predstavi dobrodošlice uživala su prvo djeca objekta Tratinčica u ponedjeljak, 5. rujna, dok je za mališane iz objekta Maslačak i Radost izvedena dan poslije. Nakon predstava, za neke je dan protekao u upoznavanju novih prijatelja, a za druge u razmjenjivanju ljetnih doživljaja s već znanim prijateljima iz odgojne skupine.

maca papucarica1 maca papucarica2 maca papucarica3 maca papucarica4 maca papucarica5 maca papucarica6 maca papucarica7 maca papucarica8 maca papucarica9