U okviru Dječjeg tjedna održana akcija „Jedno dijete jedan cvijet”

Tradicionalna akcija Dječjeg vrtića Sisak Novi “Jedno dijete jedan cvijet”, koja se održava u suradnji s Gradskom tržnicom Sisak, ove jeseni se odvijala u okviru programa obilježavanja Dječjeg tjedna. Eko kuma vrtića, direktorica Gradske tržnice Sisak Adelina Ivković, poklonila je 100-njak maćuhica mališanima koji su ih danas posadili u gredice objekata Maslačak, Radost i Tratinčica. Dio maćuhica donijeli su roditelji, a ravnateljica DV Sisak Novi Ljubica Ivšić osigurala je još 400 cvjetova. Akcija “Jedno dijete jedan cvijet” održava se dva puta godišnje u proljeće i jesen gdje djeca aktivno sudjeluju i uče o sezonskim radovima u vrtovima i cvjetnjacima, a bez maćuhica je nezamisliv jesenski cvjetnjak.

jedan cvijet1 jedan cvijet2 jedan cvijet3 jedan cvijet4 jedan cvijet5 jedan cvijet6 jedan cvijet7 jedan cvijet8 jedan cvijet9 jedan cvijet10 jedan cvijet11 jedan cvijet12 jedan cvijet13 jedan cvijet14 jedan cvijet15 jedan cvijet16 jedan cvijet17 jedan cvijet18