U dvorani objekta Radost održano Vijeće odgajatelja

Uoči početka nove pedagoške godine održano je Vijeće odgajatelja u dvorani objekta Radost u ponedjeljak, 24. kolovoza 2015. godine s početkom u 9 sati. Prezentaciju projekta “Priprema za zelenu zastavu” održala je odgajatelj savjetnik Snježana Dobrinić, a nakon nje “Pripremu za zelenu zastavu” izložila je odgajateljica Ivana Pandurić. Izlaganje Snježane Dobrinić je pokazatelj da DV Sisak Novi i DV Sisak Stari i dalje njeguje uspješnu suradnju vezano uz profesionalni razvoj. Ravnateljica DV Sisak Novi Ljubica Ivšić prisutne je detaljno upoznala s Godišnjim izvješćem za pedagošku godinu 2014./2015. koji je jednoglasno usvojen. Također je upoznala odgajateljice s novostima koje ih očekuju u novoj pedagoškoj godini.

vijece9 vijece1 vijece2 vijece3 vijece4 vijece5 vijece6 vijece7 vijece8