U Dječjem vrtiću Sisak Novi zavijorila Zelena zastava

Dugo iščekivani trenutak je došao. Dječji vrtić Sisak Novi ušao je u veliku međunarodnu eko obitelj. Nakon gotovo godinu dana marljivog rada, provođenje brojnih ekoloških projekata i ativnosti, obilježavanja važnih eko datuma te svakodnevnih patroliranja eko patrola, Udruga Lijepa naša dodijelila je DV Sisak Novi status Međunarodne Eko škole i prestižnu Zelenu zastavu. Svečanosti podizanja Zelene zastave, koja je održana u petak, 03. lipnja 2016. godine, nazočili su brojni uzvanici i gosti iz dječjih vrtića s područja Sisačko-moslavačke županije. Ovaj veliki događaj za Caprag i grad Sisak svojim nastupom je uveličala poznata sisačka mezzosopranistica Tihana Herceg Ivšić koja je otpjevala himnu i Ave Mariju. Sam čin podizanja Zelene zastave pjesmom su pratili pjevači zbora Kosjenka koji su otpjevali himnu DV Sisak Novi “Maslačak”. Potom je ravnateljica Ljubica Ivšić zahvalila svima koji su doprinjeli ostvarivanju statusa Međunarodne Eko škole, a prisutnima se obratila i koordinatorica projekta Ivana Pandurić. Dječjem vrtiću Sisak Novi čestitala je predstavnica Udruge Lijepa naša Anita Šetić, a čestitala je i gradonačelnica Kristina Ikić Baniček. U prigodnom programu nastupila su djeca iz Dječjeg vrtića “Bubamara” Glina te Folklorna igraonica Maslačak i Tratinčica. Za sve posjetitelje djelatnici kuhinje pripremili su prigodni domjenak.

zelena zastava1 zelena zastava2 zelena zastava3 zelena zastava4 zelena zastava5 zelena zastava6 zelena zastava7 zelena zastava8 zelena zastava9 zelena zastava10zelena zastava11zelena zastava12zelena zastava13zelena zastava14zelena zastava15zelena zastava16zelena zastava17zelena zastava18zelena zastava19zelena zastava20zelena zastava21zelena zastava22