Trenutno pregledavate Stručni skup u poduzetničkoj kompetenciji u našem vrtiću

Stručni skup u poduzetničkoj kompetenciji u našem vrtiću

Dana 06.studenog 2014. u našem je vrtiću održan stručni skup u organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje “PODUZETNIČKA KOMPETENCIJA – KOMPETENCIJA INICIJATIVNOSTI I PODUZETNOSTI”. Skupu su prisustvovali odgojni djelatnici iz više hrvatskih županija, a vodili su je Darija Drviš, prof., viša savjetnica, Agencija za odgoj i obrazovanje, mr. sc. Zrinka Gregov, v. pred., Veleučilište VERN, i Ljiljana Grđan, odgojitelj, mentor iz Dječjeg vrtića Ivana Brlić Mažuranić iz Zagreba. U ime Osnivača Grada Siska, skup je pozdravila gradonačelnica Kristina Ikić Baniček pohvalnim riječima za ideju organizacije ovakvog skupa, a glazbenim doživljajem za opuštanje počastili su nas Tihana Herceg  Ivšić, mezzosopranistica i Topislav Ivšić, profesor gitare.

Teme skupa bile su : ” Obrazovanje za poduzetništvo u predškolskoj dobi “, “Osobine poduzetnika”,  te “Upoznavanje pojma poduzetništva putem slikovnica “.