Segesta poklonila lopte djeci DV Sisak Novi

Nogometaš limača HNK Segeste Dino Jergović, danas je mališane vrtića Tratinčica, Sunce i Maslačak razveselio loptama. Obučen u nogometni dres došao je u pratnji voditelja NOPS-a Ivice Vidovića i tajnika NOPS-a Dunje Gec te uručio lopte koje je klub donirao vrtiću. Pokazao je djelić svog nogometnog umijeća, a potom su i djeca iz vrtića iskušali nove lopte u dvorani Tratinčice i Maslačka. Dunja Gec pozvala je djecu da se pridruže velikoj nogometnoj obitelji Segeste, a poseban poziv je uputila djevojčicama. Goste iz najstarijeg hrvatskog nogometnog kluba pozdravila je ravnateljica Ljubica Ivšić pohvalivši ekipu dječaka DV Sisak Novi koji su osvojili zlato i ekipu djevojčica s osvojenim srebrom na nedavno održanoj dječjoj olimpijadi u Kutini. Voditelj NOPS-a Ivica Vidović čestitao je djeci na izvrsnom plasmanu i požalio im dobrodošlicu i Segestu.

segesta1 segesta2 segesta3 segesta4 segesta5 segesta6 segesta7 segesta8 segesta9 segesta10 segesta11 segesta12 segesta13 segesta14 segesta15