Plesači za Svjetski dan plesa u objektu Sunce

Uz ritmove tanga, cha cha cha, jive-a i engleskog valcera danas su plesali mališani objekta Sunce Dječjeg vrtića Sisak Novi. Povodom Svjetskog dana plesa koji se obilježava 29. travnja, odgajateljica skupine Dobre osice Maja Luketić organizirala je pravi plesnjak za mališane vrtića. U goste su došli plesači PK “Top step” Noa Milković i Luka Tominac koji su zaplesali cha-cha i jive, a Dorian Fajferić i Manuela Tominac izveli su engleski valcer i tango. Koreografiju su osmislili Marijeta Rimay i Filip Debelec. Potom je voditeljica Plesnog studija “Virida” Jasminka Banović Friščić djecu zagrijala zumbom. Zaplesali su i mali plesači iz skupina Dobre osice, Ježići i Zvončići polaznici PK “Tina”.

ples1 ples2 ples3 ples4 ples5 ples6 ples7 ples8 ples9 ples10 ples11 ples12 ples13 ples14 ples15 ples16