Održano Vijeće odgajatelja

U objektu Maslačak DV Sisak Novi jučer je održano posljednje Vijeće odgajatelja u ovoj pedagoškoj godini. Na samom početku, ravnateljica Ljubica Ivšić ukratko je prezentirala brojna ostvarena postignuća tijekom godine. Dobivanje statusa Međunarodne Eko škole, izdavanje prvog albuma dječjeg pjevačkog zbora Kosjenka, otvorenje Parka osjetila, adaptacija dvorana u svim objektima, izvrsna sportska postignuća na Dječjoj olimpijadi u Novskoj te na plivačkom natjecanju samo je dio velikog niza ostvarenih postignuća. Potom su odgajateljice pripravnice Martina Nebosenko, Irena i Ivana Kadečka prezentirale svoje projekte. Također je bilo riječi o ljetnoj organizaciji rada i upisima u vrtiće.

vijece odgajatelja1 vijece odgajatelja2 vijece odgajatelja3 vijece odgajatelja4 vijece odgajatelja5 vijece odgajatelja6