Trenutno pregledavate Održano Vijeće odgajatelja uoči nove pedagoške godine

Održano Vijeće odgajatelja uoči nove pedagoške godine

U Dječjem vrtiću Sisak Novi u tijeku su završni radovi i pripreme za novu pedagošku godinu. Jedna od posljednjih aktivnosti je održavanje Vijeća odgajatelja u petak, 26. kolovoza na kojem je jednoglasno usvojeno Izvješće o radu za pedagošku godinu 2015/2016. godinu. Ravnateljica Ljubica Ivšić u svom izlaganju je kazala kako je Dječji vrtić Sisak Novi postavio visoke ciljeve i zadaće s ciljem postizanja što kvalitetnijeg izvođenja odgojno obrazovnog procesa. Cjelokupna organizacija rada rezultirala je vidnim napretkom u svim segmentima djelovanja ustanove.

  • Rezultati rada koji stoje iza nas su nam samo poticaj da u sljedećem razdoblju postavimo ciljeve i zadaće procesa u još višem i kvalitetnijem obliku. Izuzetan stručni napredak se vidi u stjecanju stručne kompetencije odgajatelja koju su stjecali kontinuiranim promišljanjem odgojno obrazovne prakse, te na taj način ostvarili profesionalni razvoj. Izuzetni napori koje smo učinili tijekom godine, a odnose se na napore svih djelatnika DV Sisak Novi bili su apsolutno usmjereni na podizanje kvalitete odgojno obrazovnog procesa te cjelokupnog ozračja, – kazala je ravnateljica Ivšić.vijece1 vijece2 vijece3 vijece4 vijece5