Održano Vijeće odgajatelja u Dječjem vrtiću Sisak Novi

U dvorani Radost Dječjeg vrtića Sisak Novi, jučer je održano Vijeće odgajatelja na kojem su po prvi put nakon Domovinskog rata sudjelovali odgajatelji Dječjeg vrtića Sisak Stari i Dječjeg vrtića Sisak Novi. Prezentaciju projekta „My hello“ održale su odgajateljice DV Sisak Stari Martina Malović i Ana Valentić. Maja Luketić iz DV Sisak Novi prezentirala je prijekt „Putujmo zemljama Europske unije“, a projekt „Svi smo mi različiti i to nas obogaćuje“ izložile su odgajateljice Štefica Čanak, Jasmina Čirak, Ivanka Idžaković i Tihana Barač iz DV Sisak Novi. Nakon prezentacija jednoglasno je usvojen prijedlog mentorstva Maje Luketić te su dogovorene aktivnosti za Volonterski kamp, Dan planete Zemlje, Sajam cvijeća i obilježavanje Svjetskog dana sporta.

vijece1 vijece2 vijece3 vijece4 vijece5 vijece6 vijece7 vijece8 vijece9 vijece10 vijece11 vijece12 vijece13 vijece14 vijece15 vijece16 vijece17 vijece18 vijece19 vijece20