Novi rođendan Zira – 23.10.2015.

Djeca Dječjeg vrtića Sisak Novi iz skupine Jagodice, na inicijativu odgajateljica Nore Hodak i Melite Vujasić, obilježili su prekrasan jesenski dan početkom projekta “Uvijek pomozi, ne povrijedi nikad”. U Udruzi za terapijsko i rekreacijsko jahanje KAS, otvaranjem šampanjca konjić Ziro dobio je još jedno ime Jagodica po svojim “kumovima” mališanima iz skupine Jagodice. Djeca su bila oduševljena jahanjem, valjanjem po sjenu i druženjem s Jagodicom. Slijedeći susret biti će za 3 mjeseca kada će djeca donijeti zob za svog novog četveronožnog prijatelja, a to će činiti redovito, kao i organiziranje proslave rođendana 23. listopada. Projekt se odvija pod motom “Želim znati, volim znati, hoću sebe i svijet upoznati”.

jagodica1 jagodica2 jagodica3 jagodica4 jagodica5 jagodica6 jagodica7 jagodica8 jagodica9 jagodica10jagodica11 jagodica12 jagodica13 jagodica14 jagodica15 jagodica16