Medalje za velikodušne i hrabre Jagodice

Veliko prijateljstvo djece iz odgojne skupine Jagodice i konjića Zira Udruge za rekreacijsko i terapisjko jahanje KAS ovjekovječeno je medaljama. Medalje su dodijeljene za prijateljstvo s konjićem, osobnu hrabrost za jahanje, suosjećanje i velikodušnost te za širenje kulture koja je ono što život čini idealnim, radost i dobrobit svih uključenih. Jagodice su se oprostile od svog prijatelja, a na jesen će se nastaviti prijateljstvo koje proizlazi iz podprojekta “Konj moj prijatelj” velikog projekta “Uvijek pomozi ne povrijedi nikad”. Tijekom ove pedagoške godine djeca su uz pomoć roditelja prikupili 3000 kuna za hranu konjića Zira. Odgajateljice Nora Hodak i Melita Vujasić zahvaljuju svima koji su ih podržali na svim razinama te se nadaju nastavku uspješne suradnje u novoj pedagoškoj godini.

jagodice1 jagodice2 jagodice3 jagodice4 jagodice5 jagodice6 jagodice7 jagodice8