Kosjenke još jednom oduševile publiku

Pred prepunom dvoranom Društvenog doma INA Rafinerije Sisak, Dječji pjevački zbor Dječjeg vrtića Sisak Novi Kosjenka svojim nastupom oduševio je roditelje, bake, djedove i ostale posjetitelje. U bogatom kulturno umjetničkom programu Kosjenkama su se pridružili djeca iz Folklorne igraonice Maslačak i Tratinčica, Engleske igraonice i djeca iz programa predškole. Koncert je bio humanitarnog karaktera, a dio prihoda namijenjen je djevojčici Petri Orečić koja boluje od rijetke neizlječive bolesti fenilketonurija. Tijekom cijele večeri provlačila se nit snimanja prvog albuma čija će promocija biti za Valentinovo.

koncert kosjenka6 koncert kosjenka7 koncert kosjenka9 koncert kosjenka11 koncert kosjenka12 koncert kosjenka14 koncert kosjenka20 koncert kosjenka21 koncert kosjenka22 koncert kosjenka25 koncert kosjenka26 koncert kosjenka27