Još jednom u DV Sisak Novi otvoreno gradilište

U vrtiću Tratinčica danas je započela realizacija projekta “Od sjemenke do šume”. Sadnjom prvog drveta, mladice paulovnije, otvoreno je još jedno gradilište u istoimenom vrtiću. Projekt “Od sjemenke do šume” donacijom su podržali INA d.o.o. i OTP banka, a osmislila ga je dipl. ing. krajobraza Morana Čulig u suradnji s ravnateljicom Ljubicom Ivšić. Radove izvode djelatnici Komunalca Sisak, a tijekom današnjih dopodnevnim aktivnosti, pridružila su se djeca i odgajatelji. Očekuje se da će projekt biti završen do 27. lipnja 2016. godine, dana tijekom kojeg će biti svečano otvorenje prve poučne staze u DV Sisak Novi u objektu Tratinčica. Osim sadnje drveća različitih veličina, ostatak doniranih sredstava bit će utrošen na postavljanje antistresnih podloga, tako da će u konačnici dječje igralište Tratinčice zadovoljavati u potpunosti kriterije o korištenju dječjih igrališta. Ravnateljica Ljubica Ivšić je beskrajno zahvalna što je još jedan njezin projekt prepoznat od strane donatora, a koristit će se isključivo za dobrobit najmlađih Siščana.

posumljavanje1 posumljavanje2 posumljavanje3 posumljavanje4 posumljavanje5 posumljavanje6 posumljavanje7 posumljavanje8 posumljavanje9