Trenutno pregledavate Hura – krećem u jaslice!!!

Hura – krećem u jaslice!!!

I u ovu pedagošku godinu krenuli smo brojniji za dvije nove jasličke skupine. Pa tako imamo 17 malih razigranih “Patkica” i 17 veselih “Vukova”.  Početak je obilježen uz malo plača, smijeha i obilje igre. Polako, ali sigurno se prilagođavamo jedni drugima, upoznajemo prostor, tete i prijatelje. Pred nama je jedno lijepo razdoblje igre, veselja, malih i velikih istraživanja, sklapanja prvih prijateljstava, prve zaljubljenosti i svega lijepog što nosi predškolsko doba! Pratite naše aktivnosti na ovim stranicama

Veseli pozdrav šalju “PATKICE” i “VUKOVI”

VELIK KAO DIJETE

ENES KIŠEVIĆZnaš li što ću ja postati
kada odrastem,
za tvoju ljepotu, svijete?

Ja kada odrastem
jako veliki,
ja ću postati dijete.

Najljepše je kad odrasteš,
a ostaneš dječji stvor,
pa svi misle da si velik
zato što si profesor.

Što si doktor od imena,
stručnjak za rakete –
a ne znaju da si velik
zato što si dijete.

Možeš biti pilot, rudar…
slavni pisac knjiga –
djetetu je svaki pos’o
lagan kao igra.

Ma nosio ja u glavi
i sve fakultete,
kad odrastem jako velik,
ja ću ostat’ dijete.

(Iz dječje igre “Veseli sat”)