Folklorna igraonica nastupila na Gradskoj tržnici Kontroba

Nastup polaznika Folklorne igraonice Dječjeg vrtića Sisak Novi iz objekta Tratinčica oduševio je danas posjetitelje Gradske tržnice Kontroba. Uoči nadolazećih manifestacija Dani kruha – dani zahvalnosti za plodove zemlje i Dan hrane, kuma DV Sisak Novi direktorica Gradske tržnice Sisak Adelina Ivković, ugostila je ravnateljicu vrtića Ljubicu Ivšić, mališane iz Folklorne igraonice i skupina Cipelići i Loptice. Djeca su uz narodno kolo otpjevala nekoliko pjesama iz bogate kulturne baštine, a potom ih je kuma počastila toplim kiflicama. Nakon nastupa na tržnici, Cipelići i Loptice su posjetili tvornicu kruha Mlin i pekare d.d. gdje su vidjeli kako od zrna nastaje kruh.

kontroba1 kontroba2 kontroba3 kontroba4 kontroba5 kontroba6 kontroba7 kontroba8 kontroba9 kontroba10 kontroba11 kontroba12