Fancy danom na Kupalištu Zibel završeno Sisačko šareno ljeto

Uz glazbu, ples i predstavu Čarapojedac, završio je posljednji dan Sisačkog šarenog ljeta. Nakon pet tjedana održavanja, tijekom kojih su organizirane brojne aktivnosti za djecu predškolskog uzrasta,  kreativne radionice te edukativni izleti, organiziran je tradicionalni Fancy dan na Kupalištu Zibel u petak, 10. srpnja 2015. godine. Na samom početku prisutne je pozdravila voditeljica projekta Đurđica Friš, a potom je uručila zahvalnice osobama koje su sudjelovale u projektu. S obzirom da je realizaciju Sisačkog šarenog ljeta omogućio UNICEF, Fancy dan su popratili njihovi predstavnici Marin Ilej, Palma Miličević, Tea Sertić i Gordana Horvat. Osim Đurđice Friš, na pruženoj podršci timu iz UNICEF-a kao i Gradu Sisku zahvalila je ravnateljica Dječjeg vrtića Sisak Novi Ljubica Ivšić. Fancy dan započeo je predstavom Čarapojedac koju su osmislili animatorice kulture u DV Sisak Novi Ivanka Rođak i Senka Kapelec. Ova duhovita i poučna predstava oduševila je 100-njak mališana, a nakon predstave djeca su zaplesala zumbu s odgajateljicom Ninom Šuštić. Fancy dan završio je sportskim aktivnostima.

izlet kupaliste15 izlet kupaliste1 izlet kupaliste2 izlet kupaliste3 izlet kupaliste4 izlet kupaliste5 izlet kupaliste6 izlet kupaliste7 izlet kupaliste8 izlet kupaliste9 izlet kupaliste10 izlet kupaliste11 izlet kupaliste12 izlet kupaliste13 izlet kupaliste14izlet kupaliste30 izlet kupaliste16 izlet kupaliste17 izlet kupaliste18 izlet kupaliste19 izlet kupaliste20 izlet kupaliste21 izlet kupaliste22 izlet kupaliste23 izlet kupaliste24 izlet kupaliste25 izlet kupaliste26 izlet kupaliste27 izlet kupaliste28 izlet kupaliste29