Eko dan Zečića – posjet seoskom imanju

Dječak Gabrijel iz odgojne skupine Zečići ima veliko seosko imanje u Novom Selu kraj Komareva na koje je velikodušno pozvao prijatelje iz skupine u posjet. Zajedno s roditeljima, braćom i sestrama te tetama Marinom i Ivanom, Zečići su posjetili imanje obitelji Adamović gdje su proveli subotnje poslijepodne u zajedničkom druženju. Vrijeme je proteklo u istraživanju i iskustvenim doživljajima seoskog života. Djeca su trčala poljem, preskakivali jarke, prelazili drvene mostiće, družili se s dva konjića, hranili koze i jarce, promatrali svinje, trčali za kokošima i pijetlovima, dragali janje, male zečiće i piliće, oprezno promatrali pure te uživali u zajedničkim igrama na seoskom dvorištu. Hvala obitelji Adamović na poučnom i lijepom iskustvu i gostoprimstvu.

zecici1 zecici2 zecici3 zecici4 zecici5 zecici6 zecici7 zecici8 zecici9 zecici10