DV Sisak Novi osvojio nagradu za najuređeniji štand na Danima kruha

Dječji vrtić Sisak Novi, drugu godinu zaredom, osvojio je nagradu za najuređeniji štand na tradicionalnoj jesenskoj manifestaciji Dani zahvalnosti za plodove zemlje – dani kruha, koja je u petak, 16. listopada 2015. godine održana na Gradskoj tržnici Kontroba. Bogato ukrašen štand koji je oduševio žiri osmislile su odgajateljice Koraljka Antić Selanac, Tihana Barač i Ivana Sertić, a za uložen velik trud nagrađene su i od strane ravnateljice Ljubice Ivšić. Na Danima kruha sudjelovali su, uz vrtiće, škole, udruge, OPG-ovci, pekarski proizvođači, a posjetitelji su uživali i u kulturno umjetničkom programu u kojem su nastupili i polaznici Folklorne igraonice Maslačak.

dani kruha1 dani kruha2 dani kruha3 dani kruha4 dani kruha5 dani kruha6 dani kruha7 dani kruha8 dani kruha9 dani kruha10 dani kruha11 dani kruha12 dani kruha13 dani kruha14 dani kruha15DV