Duge uprizorile predstavu “Djedova pogača”

POd motom “Od srca djeca za djecu” mališani iz skupine Duga razveselili su svoje prijatelje iz objekta Maslačak izvođenjem predstave “Djedova pogača”. Priča govori o raspjevanoj pogači koja je pobjegla s prozora. U šumi je susrela vuka, medu, ježa, zeca i lisicu. Pjesmom pogača izbjegava gladne životinje sve dok ne sretne gladnu liju. Ona se ipak osladila ukusnom pogačom. Djed i baka lutaju šumom i traže svoju izgubljenu pogaču koju na kraju ipak nisu našli. Vraćaju se kući s dobrom i važnom porukom. Vesela, poučna i zabavna predstava uprizorena je u svrhu postizanja razvoja govora i glumačkih vještina, a mali glumci su nagrađeni velikim pljeskom. U predstavi glume: Roko – medo, Noa – vuk, Borna – djed, Lara – baka, Lucas – zec, Tara – lija i Laura Š. – jež.

djedova pogaca1 djedova pogaca2 djedova pogaca3 djedova pogaca4 djedova pogaca5 djedova pogaca6 djedova pogaca7 djedova pogaca8 djedova pogaca9 djedova pogaca10