Djeca zapalila svijeće za Vukovar

Odavanju počasti žrtvi grada Vukovara koja se danas čini u cijeloj Hrvatskoj, pridružila su se i djeca iz svih skupina Dječjeg vrtića Sisak Novi. Mališani su uz pomoć svojih odgajateljica palili svijeće ispred objekata te su tako pokazali zahvalnost za sve stradale u gradu heroju.  U trenucima tišine, ravnateljica Ljubica Ivšić i odgajateljice prisjetile su se najvećeg zločina koji se dogodio u Domovinskom ratu.

svijece za vukovar1 svijece za vukovar2 svijece za vukovar4 svijece za vukovar5 svijece za vukovar6 svijece za vukovar7 svijece za vukovar8svijece za vukovar11 svijece za vukovar12 svijece za vukovar13 svijece za vukovar14 svijece za vukovar15 svijece za vukovar16 svijece za vukovar17 svijece za vukovar18 svijece za vukovar19 svijece za vukovar20vukovar1vukovar2vukovar3vukovar4vukovar5vukovar6vukovar7radost1radost2radost3zibel1zibel2zibel3zibel4