Dea i Sven ovjekovječili svoju ljubav

Dea i Sven iz skupine Duge, svoju ljubav danas su potvrdili pred brojnim prijateljima i uzvanicima u dvorani objekta Maslačak. Izrekli su sudbonosno DA na vjenčanju u kojem nisu nedostajali kumovi i djeveruše, torta, zdravica, glazba, pjesma i ples. Brak je sklopio matičar – odgajatelj Robert Gorenak, a nakon zavjeta uslijedila je prava svadba. Nakon iskustva vjenčanja, krizme i prve pričesti djeca su sama iskazala interes za ovakav vid druženja i igre koje su obje odgajateljice skupine Duge Sadija Zlonoga i Nina Šuštić prihvatile i podržale. Kroz razne aktivnosti izradili su sredstva za realnu atmosferu svadbe. Podršku su dobili od roditelja na čemu im posebno zahvaljujemo. Cijela igra potiče djecu na suradnju, komunikaciju, na izražavanje mašte i kreativnosti, a također razvija pozitivnu sliku o sebi….svi su važni, lijepi, bitni.

vjencanje1 vjencanje2 vjencanje3 vjencanje4 vjencanje5 vjencanje6 vjencanje7 vjencanje8 vjencanje9 vjencanje10 vjencanje11 vjencanje12jpg vjencanje13 vjencanje14 vjencanje15 vjencanje16 vjencanje17 vjencanje18 vjencanje19