Čarapojedac priredio dobrodošlicu mališanima

Prvi dan nove pedagoške godine u Dječjem vrtiću Sisak Novi protekao veselo i zabavno. Brojni mališani u objektima Maslačak i Radost uživali su u predstavi “Čarapojedac”, a uoči predstave dobrodošlicu im je poželjela ravnateljica Ljubica Ivšić. Zanimljivu i poučnu priču o proždrljivom Čarapojedcu upriličile su duhovite odgajateljice animatorice Ivanka Rođak i Senka Kapelec koje su ovom predstavom izmamile osmjeh na dječja lica, ali i njihovih roditelja. Nakon predstave djeca su uživala u plesu, igri i druženju u izvođenju plesnih koreografija od strane odgajatelja. Predstava Čarapojedac izvodi se za početak pedagoške godine i u četvrtak, 3. rujna na objektu Tratinčica, a djecu u vrtiću Sunce će dočekati u ponedjeljak, 7. rujna klaun koji će prigodnim programom razveseliti mališane.

pocetak godine 1 pocetak godine 2 pocetak godine 3 pocetak godine 4 pocetak godine 5 pocetak godine 6 pocetak godine 7 pocetak godine 8 pocetak godine 9 pocetak godine 10 pocetak godine 11 pocetak godine 12 pocetak godine 13 pocetak godine 14 pocetak godine 15